Username: 
  Password: 

Team Schedules - 15U Boys Academy
       


Seattle United B04 Copa A -- (0104-162PB15-0066)
Advancing to Next Round: top 1 place team(s) from each Bracket and 1 Wildcards.

Bracket Ladder Display Final


ALL A


Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620096  TBD   --    --  A7 vs A5WPFC B04 Post DA 2 vs.Seattle United B04 Copa A1

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620099  TBD   --    --  A5 vs A6Seattle United B04 Copa A 3 vs.Snohomish United B04 Black A1

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620102  Preston Park  09:00 AM  1 A3 vs A5Eastside FC B04 Red A 2 vs.Seattle United B04 Copa A1

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620103  TBD   --    --  A5 vs A1Seattle United B04 Copa A 2 vs.WA Timbers 04B Red 10

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620107  GLP #1  03:00 PM  1 A2 vs A5Crossfire Premier B04 A 2 vs.Seattle United B04 Copa A2

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620111  Shorewood HS  09:30 AM  1 A5 vs A3Seattle United B04 Copa A 2 vs.Eastside FC B04 Red A3

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620114  Starfire  03:00 PM  4 A4 vs A5PacNW B04 Maroon A 1 vs.Seattle United B04 Copa A0

Bracket - Sunday, October 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620128  Interbay Stadium  04:15 PM  1 A5 vs A2Seattle United B04 Copa A 2 vs.Crossfire Premier B04 A0

Bracket - Sunday, October 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620119  Shoreline  03:00 PM  B A5 vs A4Seattle United B04 Copa A 1 vs.PacNW B04 Maroon A4

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620122  Snohomish HS Lower Field  11:00 AM  1 A6 vs A5Snohomish United B04 Black A 3 vs.Seattle United B04 Copa A4

Bracket - Sunday, November 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620131  Magnuson  02:00 PM  7 A5 vs A7Seattle United B04 Copa A 1 vs.WPFC B04 Post DA0

Bracket - Saturday, December 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620138  Eastside Timbers Sports Complex  09:00 AM  Trf2 A5 vs A9Seattle United B04 Copa A 3 vs.Westside Timbers 04B Copa Red NLNC2
 620134  Hudson Bay  04:30 PM  1 A1 vs A5WA Timbers 04B Red 1 0 vs.Seattle United B04 Copa A3

Bracket - Sunday, December 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620140  Hudson Bay  08:00 AM  1 A8 vs A5United PDX 04B Black 2 vs.Seattle United B04 Copa A1