Username: 
  Password: 

Team Schedules - 15U Girls
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  Points Ded Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals For
Ylw

Red
A9 : G04 Eastside Reign Academy 2 W-6   L-2   T-003033333 -018 6  0  15  0 0
A4 : WA Timbers 04G Red 1 NLNC W-5   L-1   T-233331013 -017 5  0  11  0 0
A6 : PacNW G04 Maroon A W-4   L-2   T-231033301 -014 4  0  15  0 0
A5 : GS Surf G04 A W-3   L-2   T-331131030 -012 3  0  6  0 0
A8 : Spokane Sounders G04 Rave W-2   L-2   T-410311031 -010 2  0  6  0 0
A3 : ETFC 04G Akers Black NLNC W-2   L-3   T-313030011 -09 2  0  6  0 0
A7 : Seattle United G04 Copa A W-1   L-3   T-431011100 -07 1  0  7  0 0
A2 : EST 04G Red 1 NLNC W-1   L-4   T-311031000 -06 1  0  8  0 0
A1 : 04 Premier W-1   L-6   T-100000103 -04 1  0  4  0 0

Bracket - Friday, November 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631200  Starfire  08:00 PM  2 A5 vs A1GS Surf G04 A 1 vs.04 Premier0

Bracket - Saturday, November 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631204  Starfire  01:00 PM  11 A1 vs A604 Premier 0 vs.PacNW G04 Maroon A1

Bracket - Sunday, November 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631208  Starfire  09:00 AM  2 A7 vs A1Seattle United G04 Copa A 2 vs.04 Premier1

Bracket - Friday, December 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631212  Kings Way  04:30 PM  1 A1 vs A404 Premier 0 vs.WA Timbers 04G Red 1 NLNC1
 631210  Kings Way  06:15 PM  1 A5 vs A3GS Surf G04 A 1 vs.ETFC 04G Akers Black NLNC1

Bracket - Saturday, December 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631218  Kings Way  09:00 AM  1 A2 vs A7EST 04G Red 1 NLNC 1 vs.Seattle United G04 Copa A1
 631215  Kings Way  10:45 AM  1 A3 vs A1ETFC 04G Akers Black NLNC 2 vs.04 Premier0
 631217  Kings Way  12:30 PM  1 A5 vs A8GS Surf G04 A 0 vs.Spokane Sounders G04 Rave0
 631216  Kings Way  02:15 PM  1 A4 vs A9WA Timbers 04G Red 1 NLNC 1 vs.G04 Eastside Reign Academy 20

Bracket - Sunday, December 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631219  Seton  08:00 AM  1 A1 vs A204 Premier 1 vs.EST 04G Red 1 NLNC1
 631221  Skyview HS  08:00 AM  1 A8 vs A4Spokane Sounders G04 Rave 0 vs.WA Timbers 04G Red 1 NLNC1
 631220  Columbia View HS  08:00 AM  1 A9 vs A3G04 Eastside Reign Academy 2 3 vs.ETFC 04G Akers Black NLNC0
 631222  Seton  09:45 AM  1 A7 vs A5Seattle United G04 Copa A 0 vs.GS Surf G04 A1

Bracket - Saturday, December 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631213  Eastside Timbers Sports Complex  02:00 PM  Trf1 A2 vs A3EST 04G Red 1 NLNC 1 vs.ETFC 04G Akers Black NLNC2

Bracket - Sunday, December 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631223  Starfire  01:00 PM  2 A6 vs A7PacNW G04 Maroon A 2 vs.Seattle United G04 Copa A2

Bracket - Saturday, January 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631206  LCC  01:00 PM  1 A3 vs A4ETFC 04G Akers Black NLNC 0 vs.WA Timbers 04G Red 1 NLNC1
 631209  Lindbergh HS  01:00 PM  1 A6 vs A2PacNW G04 Maroon A 2 vs.EST 04G Red 1 NLNC5

Bracket - Saturday, January 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631225  Valley Ridge  09:00 AM  1 A1 vs A804 Premier 1 vs.Spokane Sounders G04 Rave3
 631226  Valley Ridge  09:00 AM  2 A3 vs A6ETFC 04G Akers Black NLNC 1 vs.PacNW G04 Maroon A3
 631227  Valley Ridge  09:00 AM  3 A4 vs A5WA Timbers 04G Red 1 NLNC 1 vs.GS Surf G04 A1

Bracket - Sunday, January 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631231  Valley Ridge  05:45 PM  4 A6 vs A4PacNW G04 Maroon A 4 vs.WA Timbers 04G Red 1 NLNC3
 631228  Valley Ridge  05:45 PM  3 A9 vs A1G04 Eastside Reign Academy 2 0 vs.04 Premier1
 631230  Starfire  07:30 PM  3 A7 vs A3Seattle United G04 Copa A 0 vs.ETFC 04G Akers Black NLNC0
 631229  Starfire  07:30 PM  4 A8 vs A2Spokane Sounders G04 Rave 0 vs.EST 04G Red 1 NLNC0

Bracket - Monday, January 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631232  Petrovitsky  02:15 PM  1 A2 vs A9EST 04G Red 1 NLNC 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 22
 631233  Petrovitsky  02:15 PM  2 A3 vs A8ETFC 04G Akers Black NLNC 0 vs.Spokane Sounders G04 Rave0
 631234  Valley Ridge  02:15 PM  4 A4 vs A7WA Timbers 04G Red 1 NLNC 1 vs.Seattle United G04 Copa A1
 631235  Valley Ridge  02:15 PM  2 A5 vs A6GS Surf G04 A 0 vs.PacNW G04 Maroon A1

Bracket - Saturday, February 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631211  Preston Park  06:00 PM  2 A8 vs A9Spokane Sounders G04 Rave 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 22

Bracket - Friday, March 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631202  Starfire  06:00 PM  2 A6 vs A9PacNW G04 Maroon A 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 21

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631203  Nathan Hale Stadium  02:00 PM  1 A7 vs A8Seattle United G04 Copa A 0 vs.Spokane Sounders G04 Rave1

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631224  Starfire  11:30 AM  2 A8 vs A6Spokane Sounders G04 Rave 2 vs.PacNW G04 Maroon A2
 631205  Starfire  01:15 PM  2 A2 vs A5EST 04G Red 1 NLNC 0 vs.GS Surf G04 A2
 631207  Starfire  06:00 PM  1 A9 vs A7G04 Eastside Reign Academy 2 2 vs.Seattle United G04 Copa A1

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631201  Harmony Sports Complex  11:00 AM  7 A4 vs A2WA Timbers 04G Red 1 NLNC 2 vs.EST 04G Red 1 NLNC0

Bracket - Friday, March 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 631214  Preston Park  07:00 PM  1 A9 vs A5G04 Eastside Reign Academy 2 5 vs.GS Surf G04 A0